30 Temmuz 2009 Perşembe

Yaz Bitmeden - 3

Yaz Bitmeden serimiz güneş losyonlarıyla devam ediyor!
Ağustosta tatil yapanlar, güneşi hafife almayın. Eğer cildiniz açık renkliyse ve hassassa, onu iyi korumanız gerekir. Çoğunlukla yüksek faktörlü kremlerin ve losyonların çok iyi birer koruyucu olduğunu zannederiz ama bunun çok doğru olduğu söylenemez. Kullandığımız kremin veya losyonun koruma faktörü kadar nemlendirme özelliği ve diğer içerikleri de önemli. Mesela Hawaiian Tropic bize en iyi korumayı sunmak için 80 faktörlü bir sprey teklif ediyor. Üstelik bu sprey, ozon tabakasını geçebilen bazı zararlı ışınların cildinizi tahrip etmesine engel oluyor. Hem de cildi derinlemesine nemlendiriyor.
Bu yeni ürünün adı Ultimate Continuous Clear Spray SPF 80. Beyaz tenlilere şiddetle tavsiye ediyoruz :)
Ben beyaz tenliyim ama bronzlaşmadan tatilden dönmem ya da beyaz değilim istediğim gibi yanarım diyorsanız işte size muhteşem bir bronzlaştırıcı sprey! Üstelik cildinizde yağlı bir his bırakmadan ve cildinizi vitaminlerle besleyerek son derece canlı ve parlak gösteriyor. Bu sprey Hawaiian Tropic'in yeni ürünlerinden biri. Sadece 6 faktör demeyin, çünkü yanmanıza olduğu kadar cildinizi korumaya da yardımcı olan bir sprey bu.
Spreyimizin adı Golden Tanning Dry Oil Continuous Spray SPF 6. Bu spreyi alanlar bronzlaşmadan gözümüze gözükmesin :)

2 yorum:

Fashioncholic Girl dedi ki...

çok yükek korumalı ürünlerin cilde zarar verdiğini de unutmayalım :) en ideali 30 faktör :) ama mesela babam gibi tümör aldırmış kişilere coppertone spf45 öneriliyor // ben de spf30.un spreyini kullanmıştım hemen bitti

ama önerim galenic ve coppertone.dur her zaman

Kristal Küre dedi ki...

bi dahaki sefere coppertone'u yazıyoruz öyleyse :)

Bi Bunlara da Göz Atın ;)

Related Posts with Thumbnails